Nergizler Yapı

Hakkımızda

Doksanlı yılların başında başladığı inşaat sektöründeki çalışmalarına, 2008 yılında Nergizler Yapı  Taahhüt  İnşaat Turizm Tekstli ithalat ihracat sanayi Tic. Ltd. Şti.  adı altında toplayarak devam etmiştir.

Gelişen Dünya Koşullarına uygun olarak taahhüdümüz altındaki işleri zamanında ve eksiksiz olarak bitirerek kalite bakımından daima en iyisi olmak.

Bunu Gerçekleştirmek Üzere;

  • Müşterilerimizin beklentilerini fazlası ile karşılayarak, Müşterilerimizle bir amaç ilkesinde bütünleşmek,
  • Çalışanlarımızın bireysel gelişmelerine olanak sağlamak,
  • İnşaat sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek, 
  • Tüm iş süreçlerinde çalışanların katılımı ile Kalite Yönetim Sistem Şartlarına uymayı ve etkinliğini sürekli iyileştirmeyi amaçlamak.
Yaptığımız çalışma alanlarımızda inşaat yapım işi, ince işler yapım işi, kurumsal ve bireysel müşterilerden gelen talepler doğrultusunda standartlara uygun, bilimsel ve güvenilir mühendislik, inşaat ve taahhüt işleri hazırlayan bir firmadır.

İnşaat sektöründe görev aldığımız projelerde, yönetim anlayışımız; "iş güvenliğinden hiç bir  taviz vermeden kaliteli ve hızlı" işler yapmaktayız.
 

Vizyonumuz

Çağımızın gerektirdiği yapılanmanın ön gördüklerini, en iyi şekilde uygulamadaki ısrarımızın, bizleri daha ileri götüreceğine olan inancımızla çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Amacımız her türlü yeniliğe ve gelişmeye açık, ihtiyaçlara uygun hizmeti sunmak ve ticari ilişkiler bakımından da güvenilir, işini tam ve eksiksiz yerine getiren, taahhüt işlerindeki kalite bakımından da daima en iyisi olmaktır.
 

Misyonumuz

Nergizler Yapı olarak vizyonuna uygun olarak sektörde kalıcılığı hedefleyen, mesleki sorumluluk taşıyan ve hizmet üreten çalışma ve faaliyetleri birincil görevi kabul eder.